nové byty v Novom Lipníku

Prvá fáza už v predaji!

Vyberte si z ponuky 1-izbových až 3-izbových bytov v kvalitnom štandarde. Jedinečné byty v projekte Nový Lipník už v predaji.

Nové byty
na známom mieste

pattern

Spoznajte náš projekt Nový Lipník. Nachádza sa v malebnom mestečku Tlmače na sídlisku Lipník. Vidiecka atmosféra, očarujúca zeleň a kompletná občianska vybavenosť doslova pod oknami prináša dokonalé miesto pre život.

pattern
family_mood_photo

Komfort
za rohom

Aj život mimo veľkomesta môže byť pohodlný a komfortný. Hoci Tlmače patria k menším mestám, všetko potrebné máte vzdialené len pár metrom od vášho nového bývania. Do potravín, školy, škôlky či reštaurácie sa dostanete peši za pár minút.

pattern
benefity lokality v Novom Lipníku

škola

170 m

benefity lokality v Novom Lipníku

mestský úrad

250 m

benefity lokality v Novom Lipníku

potraviny

50 m

benefity lokality v Novom Lipníku

pošta

200m

Ponuka bytov,
ktoré si zamilujete

Hľadáte prvé vlastné bývanie? Miesto, kde vytvoríte nový domov s vašou láskou? Alebo priestor, kde bude šťastná celá rodina? V našej ponuke nájdete byty s ideálnymi dispozíciami, ktoré zaručia pohodlné bývanie.

pattern

Benefity vyhradené pre vás

Bezproblémové
sťahovanie

Byty budú vybavené moderným štandardom, ktorý je v cene bytu. Do svojho nového domova sa presťahujete bez stresu a starostí.

home mood image
pattern
mood photo of home

Pohodlie na
prvom mieste

Všetky byty majú priestranný balkón, na ktorom si môžete vychutnávať kávičku či slnečné lúče. Dokonalý pocit pohodlia zabezpečí aj výťah, ktorý uľahčí nielen sťahovanie, ale aj každodenný život.

Harmonogram

Kedy sa môžete
sťahovať?

harmonogram výstavby Nového Lipníka

Kedy sa môžete
sťahovať?

harmonogram výstavby Nového Lipníka
Zahájanie výstavby - 2022
Hrubá stavba - 2023
Ukončenie prác - 2023
Kolaudácia - 2023
Odovzdanie bytov -2024
logo s pozadím Nového Lipníka

O developerovi

Naša spoločnosť púpava development, s. r. o., vznikla už v roku 2013. Sme slovenská investično-developerská firma so sídlom v Trnave. Špecializujeme sa na výstavbu bytových a rodinných domov, ktoré prinášajú vysokú kvalitu za dostupné ceny. Na svojom konte máme už 20 úspešných bytových projektov v Bratislave, Trnave, Nitre, Stupave a Bernolákove.

pattern

Kontaktujte
nás

Máte záujem o bývanie v projekte Nový Lipník, chcete vedieť viac informácií alebo si dohodnúť osobné stretnutie? Vyplňte nasledovný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.